افزایش بارگذاری بانک آرشیو دیجیتالی کمیته ملی المپیک

افزایش بارگذاری بانک آرشیو دیجیتالی کمیته ملی المپیک
پس از رونمایی و افتتاح بانک دیجیتالی کمیته ملی المپیک که اواسط مهر ماه سال جاری انجام شد این بانک اطلاعاتی همچنان در حال بارگذاری و افزایش عکس ، فیلم و صدا می باشد.
بخش آرشیو بانک دیجیتالی کمیته ملی المپیک همواره در حال بارگذاری و به روز رسانی بوده و مسئولین،خبرنگاران،قهرمانان،دانشجویان، پژوهشگران،اصحاب رسانه  و عموم مردم می توانند با مراجعه به سایت کمیته به عکس ها،فیلمها و صدا های آن دسترسی پیدا کنند.
بر پایه این گزارش از ابتدای افتتاح رسمی این بانک اطلاعاتی،تا کنون 320 عکس از کمیته ملی المپیک،554عکس و 26 فیلم از اشیاء موزه ملی ورزشی،المپیک و پارالمپیک با زیر نویس،345 عکس از تصویر بازی های المپیک 1960 رم با زیر نویس،85 عکس و 10 فیلم در بخش تاریخ شفاهی ورزش ایران به مجموعه آرشیوی قبل اضافه گردید که همه فیلم ها و عکس ها طراحی،کم حجم،واترماک و ادیت و شده می باشد.
همچنین در ادامه این روند در بخش  تاریخ شفاهی ورزش ایران 7 ترابایت محتوا که شامل 1600 فیلم، 500 عکس و 20 ویس می باشد در حال آماده  سازی جهت بارگذاری بر روی سایت می باشد.
در بخش کمیته ملی المپیک نیز 4 ترابایت محتوا که شامل 600 هزار عکس از بازیهای المپیک، آسیایی،بازیهای ساحلی،المپیک جوانان،بازیهای داخل سالن و رزمی می باشد که در حال آماده سازی برای بار گذاری بر روی سایت می باشد.
علاقه مندان اعم از صدا و سیما، وزارت خانه ها،نهاد ها و سازمان های ورزشی،فدراسیون ها،ادارت کل ورزش،هیات استان ها، روابط عمومی ها،خبرگزاری ها ،روزنامه ها، دانشگاه ها ،دانشجویان، مسئولین، مربیان،ورزشکاران و عمومی مردم می توانند ضمن مراجعه به بخش بانک آرشیو دیجیتالی سایت کمیته به عکس ها، فیلمها و صداهای مورد نیاز خود که برای نخستین بار در تاریخ ورزش کشورمان صورت گرفته است دسترسی داشته باشند.
 
علاقه مندان می توانند برای دریافت فیلم،عکس و صدا به لینک http://museum.olympic.ir/fa/digitalbanlofthenationalolympiccommittee مراجعه نمایند.
۲۰ دی ۱۴۰۰ ۱۱:۴۴

نظر مخاطبان

نام را وارد کنید
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید

ما را درشبکه های اجتماعی دنبال کنید

ارتباط با ما

آدرس:تهران ،بزرگراه آیت الله هاشمی رفسنجانی ،خیابان سئول شمالی ، موزه ملی ورزش،المپیک،پارالمپیک
کدپستی :1995614336
نمابر : 26203374 
تلفن :26203396-021
  16- 021-27615314 
ایمیل : museum@olympic.ir

پیوندها

پیوندها
پیوندها
 پیوندها   پیوندها

پیوندها