با حضور رئیس و نایب رئیس کمیته ملی المپیک؛ فریبرز عسکری مدال طلای بازیهای آسیایی خود را تقدیم موزه ملی ورزش کرد

با حضور رئیس و نایب رئیس کمیته ملی المپیک؛ فریبرز عسکری مدال طلای بازیهای آسیایی خود را تقدیم موزه ملی ورزش کرد
صبح امروز و با حضور دکتر صالحی امیری رئیس کمیته ملی المپیک و طاهره طاهریان نایب رئیس کمیته، فریبرز عسکری مدال طلای تکواندو بازی های آسیایی 1994هیروشیما خود را به موزه ملی ورزش،المپیک و پارالمپیک اهدا کرد.
به گزارش روابط عمومی کمیته ملی المپیک، این نشست که با حضور دکتر سید رضا صالحی امیری رئیس کمیته ملی المپیک، خانم طاهره طاهریان نایب رئیس کمیته، سجاد انوشیروانی سرپرست فدراسیون وزنه برداری، بهداد سلیمی مشاور رئیس کمیته در امور المپین ها و قهرمانان، دکترسپیده گلیجانی مقدم مدیر موزه ملی ورزش،المپیک و پارالمپیک و مهرداد برزگریان معاون اجرایی موزه ملی ورزش در محل کمیته ملی المپیک برگزار شد، فریبرز عسکری سرمربی و قهرمان اسبق تیم ملی تکواندو مدال طلای بازی های آسیایی 1994هیروشیما خود را به موزه ملی ورزش،المپیک و پارالمپیک اهداء کرد.
 
در این نشست دکتر صالحی امیری  ضمن تقدیر از تلاش های فریبرز عسکری در راستای رشد و اعتلای تکواندو کشور و دیگر قهرمانان و افتخار آفرینان این رشته وی را از مربیان با اخلاق تکواندو کشور نام برد.
وی تصریح کرد:موزه ملی ورزش متعلق به ملت بزرگ ایران و جامعه ورزش کشور است و مردم با دیدن جام ها ،مدالها و دیگر اهدایی های قهرمانان خود در این موزه به فرزندان خود می بالند.
 
طاهره طاهریان نایب رئیس کمیته ملی المپیک نیز ضمن تبریک کسب عنوان نخست تیم ملی تکواندو بانوان در مسابقات قهرمانی آسیا عنوان داشت: تکواندو همواره در عرصه بین المللی افتخار آفرین بوده و بانوان آن پا به پای تیم ملی مردان برای کشورمان افتخار آفرینی می کنند.
در خاتمه فریبرز عسکری ضمن اشاره به سوابق خود در عرصه قهرمانی و مربیگری مدال طلای بازیهای آسیایی 1994 هیروشیما را تقدیم موزه ملی ورزش،المپیک و پارالمپیک کرد.
۱۲ تیر ۱۴۰۱ ۱۳:۲۱

نظر مخاطبان

نام را وارد کنید
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید

ما را درشبکه های اجتماعی دنبال کنید

ارتباط با ما

آدرس:تهران ،بزرگراه آیت الله هاشمی رفسنجانی ،خیابان سئول شمالی ، موزه ملی ورزش،المپیک،پارالمپیک
کدپستی :1995614336
نمابر : 26203374 
تلفن :26203396-021
  16- 021-27615314 
ایمیل : museum@olympic.ir

پیوندها

پیوندها
پیوندها
 پیوندها   پیوندها

پیوندها